Πληροφορίες Συστήματος

Λειτουργικό Σύστημα
Unknown Unknown

Επισκεψιμότητα

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterΣήμερα9
mod_vvisit_counterΧθές17
mod_vvisit_counterΑυτή την εβδομάδα129
mod_vvisit_counterΑυτό το μήνα982
mod_vvisit_counterΣυνολικά44912
PDF Εκτύπωση E-mail

erasmuslogo

STEAM4ALL-color-1024x576Εκπαιδευτικά βίντεο του προγράμματος Erasmus+ KA2 STEAM4ALL

Το σχολείο

Στο κανάλι μας στο Youtube μπορείτε να βρείτε τα εκπαιδευτικά βίντεο του προγράμματος μας Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης Erasmus+ KA2 ???????? με τίτλο 'STEAM4ALL' (Κωδικός 2020-1-DE03-KA201-077538) ????,
Το πρόγραμμα έχει ως εταίρους το ερευνητικό κέντρο Δημόκριτος ???????? και οργανισμούς από Κύπρο ????????, Ιταλία ????????, Γερμανία ????????, Ολλανδία ???????? και φυσικά το 2ο ΕΚ Πειραιά. Στόχος του προγράμματος η εκπαίδευση μαθητών και καθηγητών της επαγγελματικής εκπαίδευσης ⚙️ στην απόκτηση STEAM (science, technology, engineering, art, mathematics) δεξιοτήτων ???? απαραίτητων στην ταχύτατα εξελισσόμενη τεχνολογικά εποχή μας.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθυνθείτε στην ιστοσελίδα ???? του προγράμματος.
Θα χαρούμε να χρησιμοποιήσετε την πλατφόρμα με τα μαθήματα του προγράμματος:
Θα μας βρείτε και σε mobile app ????

Meet0